Halaman Log Masuk > Bantuan

Masalah mengenai soalan penilaian.
BIL SKOP PENGAUDITAN URUSETIA NO TEL EMEL
1. Penilaian Pra Indeks Akauantabiliti (IA) Cik Azliana Azlin binti Lamakasauk 03-8886 9569 azliana@anm.gov.my
Pn. Nurul Atiqah binti Abdul Malik 03-8886 9552 atiqah.malik@anm.gov.my
Pn. Nor Hafeza binti Abu Hasan Sha'ari 03-8886 9637 hafeza.hasan@anm.gov.my
Pn. Farahah binti Faisol 03-8886 9574 farahah.faisol@anm.gov.my
Pn. Hasmah binti Darmawi 03-8886 9715 hasmah.darmawi@anm.gov.my
Pn. Intan Baizura binti Md Nayan 03-8886 9593 intan.nayan@anm.gov.my
Cik Noor Asma binti Zahari 03-8886 9575 asma.zahari@anm.gov.my
En Ammar bin Mhd Shukeri 03-8886 9564 ammar.shukeri@anm.gov.my
2. Penilaian Pra Sistem Star Rating (SSR) En Khusyairi Fadhli bin Sharuddin 03-8886 9553 khus@anm.gov.my
Cik Zarina binti Zaharuddin 03-8886 9558 zarina.zaharuddin@anm.gov.my
En Azhar bin Md Kasah 03-8886 9567 azhar.mk@anm.gov.my
Pn Norazlina binti Mohd Yunus 03-8886 9634 norazlina.myunus@anm.gov.my
Cik Mastura binti Azmi 03-8886 9568 mastura.azmi@anm.gov.my
Cik Noraslinda binti Ahmad 03-8886 9714 noraslinda.ahmad@anm.gov.my
En Mohd Ifthitah bin Hj Kamaruddin 03-8886 9663 iftihah.kamaruddin@anm.gov.my
3. Pengurusan Rekod Kewangan Dan Perakaunan Pn. Norazlina Binti Zakaria 03-8886 9509 eba.taib@anm.gov.my
Pn. Farradilla Bt Mohd Yusob 03-88869585 bani_hsn@anm.gov.my
4. Pengurusan Terimaan Jabatan Tidak Mengakaun Sendiri (JTMS) En. Zaharin B. Othman 03-8886 9522 zaharin@anm.gov.my
Pn. Fathiyah Bt Mohamed Yahya 03-8886 9525 fathiyah@anm.gov.my
Pn. Farradilla Bt Mohd Yusob 03-8886 9620 farra@anm.gov.my
Pn. Nurul Hanim Bt Abd Ghani 03-8886 9622 hanim@anm.gov.my
5. Pengurusan Terimaan LHDN Pn. Haslinda Bt Bakri 03-8886 9523 haslinda@anm.gov.my
En. Mohd Fauzi B. Jahaya 03-8886 9624 mfauzi@anm.gov.my



© 2019 JABATAN AKAUNTAN NEGARA MALAYSIA